ثبت نام در دوره کلاسهای آمادگی تیزهوشان

«شرایط و ضوابط »

مطالعه شرایط و ضوابط ذیل پیش از پرداخت اینترنتی شهریه الزامی می باشد:

۱- لطفا قبل از ثبت نام با نمایندگی موردنظر هماهنگی لازم را انجام دهید.
۲- دانش پژوهان توجه داشته باشند فقط در دو بازه زمانی 5 تا 10 و 20 تا 25 هر ماه می توانند در سامانه ثبت نام کنند و به غیر از این دو بازه زمانی امکان ثبت نام وجود ندارد.
۳- دانش پژوهان انتقالی (شامل انتقال از یک مرکز آموزشی به مرکز دیگر) می بایست شهریه خود را در مرکز مقصد واریز نمایند.
۴- پرداخت اینترنتی شهریه توسط درگاه ایمن بانکی انجام می پذیرد.
۵- پرداخت اینترنتی برای تمام کارتهای بانکی ۱۶ رقمی، که عضو شتاب می باشند میسر است.
۶- جهت سهولت در امر پرداخت اینترنتی شهریه، استفاده از کارتهای بانکی دارای رمز اینترنتی (رمز دوم) و کد CVV2 توصیه می گردد.
۷- پرداخت اینترنتی شهریه الزاماً به معنای ثبت نام در آن ترم نمی باشد و دانش پژوهان باید در زمان تعیین شده (یکم و پانزدهم هر ماه) به نمایندگی مراجعه نمایند.
۸- دانش پژوهان می بایست حتما رمز دوم (رمز اینترنتی)، کد CVV2 و تاریخ انقضاء کارت خود را برای پرداخت هزینه ثبت نام در اختیار داشته باشند. در غیراینصورت لطفاً جهت دریافت اطلاعات به بانک صادر کننده کارت خود مراجعه فرمایند.(کد CVV2 یک عدد 3 یا 4 رقمی است که ممکن است پشت یا روی کارت درج گردیده باشد)
۹- درصورت کاهش مبلغ از حساب دانش پژوه و انجام نشدن کامل ثبت نام ، صورتحساب دانش پژوه ممهور به مهر بانک صادر کننده، در بازه زمانی پرداخت اینترنتی شهریه جهت اقدام لازم به نمایندگی تحویل گردد.
۱۰- دانش پژوهان توجه داشته باشند که در هنگام استفاده از پرداخت الکترونیکی حتماً در کارت شتاب خود مبلغ 100,000 ریال (ده هزار تومان) بیشتر از مبلغ شهریه داشته باشند. در غیر اینصورت پرداخت اینترنتی شهریه با موفقیت صورت نخواهد گرفت.
۱۱- دانش پژوهان بعداز پرداخت شهریه منتظر دریافت رسید ثبت نام خود بمانند و از صفحه ثبت نام تا زمانی که گزینه دریافت رسید نمایان نشده است از صفحه خارج نشوند.
۱۲- دانش پژوهان توجه فرمایید قبل از ثبت نام تمامی برنامه های خود را به طور دقیق بررسی نمایید، پس از انصراف از ثبت نام، مبالغ به هیچ وجه به شما عودت داده نخواهد شد.

در صورت بروز مشکل در مراحل پرداخت شهریه از طریق فرم تماس با ما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید