قوانین و مقررات

قوانین و مقررات (روابط‌عمومی)

شرایط و قوانین استفاده از خدمات موسسه فکرآفرین هوشمندخلاق-برند فکر به فکر

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات موسسه فکرآفرین هوشمندخلاق-برند فکر به فکر به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت موسسه فکرآفرین هوشمندخلاق-برند فکر به فکر و ثبت نام در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین موسسه فکرآفرین هوشمندخلاق-برند فکر به فکر از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های موسسه فکرآفرین هوشمندخلاق-برند فکر به فکر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات موسسه فکرآفرین هوشمندخلاق-برند فکر به فکر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات موسسه فکرآفرین هوشمندخلاق-برند فکر به فکر اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات موسسه فکرآفرین هوشمندخلاق-برند فکر به فکر استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به موسسه فکرآفرین هوشمندخلاق-برند فکر به فکر ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که موسسه فکرآفرین هوشمندخلاق-برند فکر به فکر به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد موسسه فکرآفرین هوشمندخلاق-برند فکر به فکر برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه موسسه فکرآفرین هوشمندخلاق-برند فکر به فکر را در پروفایل خود لغو کنند.